Zápasy

Jaro 2018

Galácticos VS Hostinec U Lípy

03.04.2018

Souboj nováčka se setoupivším týmem. První půle byla značně nervózní a neuspořádaná. Na obou stranách byly k vidění slibné šance, žádná ale neskončila gólem. Až ve 21. minutě otevřel skóre zápasu Hanuš z Galácticos. V druhé půli už se hra uklidnila, ale stále byl k vidění vyrovnaný fotbal. Na další branku se opět čekalo poměrně dlouho. Ve 41. minutě zvyšoval na 2:0 Pohlreich a tato trefa se ukázala jako vítězná. Hráči Hostince U Lípy sice snížili, bohužel pro ně až v 50. minutě a tak už s vývojem nemohli nic udělat.

2:1

Galácticos VS Kanonýři

10.04.2018

Další zápas pro nás vypadal spíše jako souboj Davida s Goliášem. Hra byla velmi jednostranná, KANONÝŘI drželi více balon a dařilo se jim i proměňovat šance. V první půli úřadoval hlavně Hadrava, který se trefil 4x (17., 19., 21. a 23. minuta) a jednou Hercig. Za Galáctios se prosadil pouze Karakhanyan. Ve druhém poločase se na obrazu hry nic nezměnilo a skóre naskakovalo v pravidelných intervalech. Před koncem zápasu se opět podařilo skórovat i Galácticu zásluhou Čermáka. Nejvíce vidět byl Hadrava, který nasázel 6 branek.

2:11

Galácticos VS SURIKATY

24.04.2018

První body v sezóně si bohužel připsali SURIKATY po jasné výhře nad nás Galácticos. Ihned po začátku zápasu skóroval Vlček, který v 7. minutě zvyšoval na 2:0. Další dva góly měl na starosti Červinka, který se trefil v 9. a 20. minutě. Jednou brankou se uvedl také Staněk a ve 24. minutě zkompletoval hattrick Vlček. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu, trefili se Hos, Vlček a druhým třígólovým střelcem zápasu se stal Červinka.

0:9

Galácticos VS Dobrejtým

Dobrejtým si, stejně jako Dobrá parta, přišel především potrénovat střelbu. V první půli si dva hráči Dobrého týmu připsali hattrick, Klimeš a Novotný. Za Galácticos se o čestnou trefu postaral Pohlreich. Ve druhém poločase pokračovala kanonáda Dobrého týmu. Trefili se Vlastimil Bulant, Klimeš, Novotný a další hattrick přidal Látera.

1:12

Galácticos VS FC Ožujsko

Po několika nepřesvědčivých výkonech se naší hráči Galácticos zvedli. Se soupeřem hráli první půli velmi vyrovnaně, o čemž svědčilo i poločasové skóre 0:0. Ve druhé půli ve své snaze pokračovali, bohužel doplatili na úzký kádr. Ve 31. minutě otevřel skóre zápasu Blažek z Ožujska, který se trefil i podruhé ve 35. minutě. Do tříbrankového vedení poslal Ožujsko Kosak. Galácticos sice ve 43. minutě snížili trefou Eckera, bohužel pro ně pozdě. Ve 49. minutě udělal tečku za zápasem Bednárik.

1:4

Galácticos VS FC Leeadres

Po dlouhé době jsme se dočkali bodů. Narazili jsme na vyrovnaného soupeře, kterého místy i přehrávali. Ve 12. minutě se poprvé v zápase trefil Ecker. To bylo z první půle vše. Ve té druhé pokračoval vyrovnaný souboj. Ve 30. minutě se trefil podruhé Ecker a jak se později ukázalo, byla to trefa vítězná. Leaders totiž sice snížili zásluhou Novotného, ale až ve 49. minutě kdy bylo na obrat už pozdě.

2:1

Galácticos VS ŽST "B"

Po výhře v minulém kole jsme narazili opět na silného soupeře, kterému jsme nedokázali konkurovat. Na destrukci se z ŽST podílelo pět hráčů. Nejvíce (5) zářezů si připsal Požár. Hattrickem se pod výsledek podepsal Jirka, dva góly přidal Lacina a po jednom úspěšném pokusu Janko a Lysák. Za nás v 29. minutě pouze kosmeticky upravoval Čermák.

1:12

Galácticos VS Jihlavský balet

Povinnou výhru nad Galácticos tedy nad námi si připsal Jihlavský balet. Skóre otevřel hned v první minutě Pupík, dvě minuty po něm zvyšoval Valenda a v 6. minutě už to bylo 3:0 zásluhou Petříka. Pak hráči baletu trochu zvolnili a do konce poločasu už další góly nepadly. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil a Jihlavský balet přidával další branky. Jednou se trefil Filip Koch, a po dvou brankách přidali Jakub Koch, Petřík a Rychlík. Za Galácticos až v závěru zápasu kosmeticky upravovali Čermák a Severa.

2:10

Galácticos VS Šlapky

Po dlouhé době jsme opět ukázali, že můžeme být nepříjemným soupeřem. První půle patřila nám, respektive jednomu hráči, Jelínkovi, který se trefil v 11. a 22. minutě a stanovil tak poločasové vedení 2:0. Ve druhé půli se Šlapky oklepali. Ve 28. minutě snižoval Votava, kterého ve 33. minutě napodobil Duba. Vyrovnaný stav nevydržel ani minutu a my jsme opět vedli, když se potřetí v zápase prosadil Jelínek. Jako zachránce Šlapek se ukázal Duba, který dvěma slepenými góly ve 42. minutě otočil výsledek zápasu.

3:4

Galácticos VS FC Alkoholix

Naše zápasy jsou v posledních kolech prakticky identické. Dokážeme vstřelit úvodní branku (tentokrát v 9. minutě Ecker), bohužel však další zásahy nepřidají a soupeře akorát nastartují. Stejné to bylo i v souboji s Alkoholix. Už v 10. minutě vyrovnával Chmelíček a odtartoval tak kanonádu. Trefili se ještě Doležal, 2x Žižka a druhou trefu přidal i Chmelíček. Druhý poločas se už dohrával v tréninkovém tempu. Za Alkholix postupně zvyšovali Chmelíček, Šustr a Doležal.

1:8

Galácticos VS FC UDANAX

Během zápasu přislo několik děšťových přeháněk, které kvalitu hry hodně ovlivnily. Do zápasu lépe vstoupili hráči UDANAXu. V 11. minutě se trefil Tomáš Ehrenberger. V 17. minutě bylo vyrovnáno po průniku Karakhanyana. Ve druhém poločase byli naopak štastnější hráči Galácticos. Nejprve je ve 32. minutě poslal do vedení Tsetsegdemberel a ve 45. minutě zvyšoval na 3:1 Příhoda. UDANAXu se sice podařilo snížit zásluhou Tomáše Ehrenbergera, bohužel až ve 49. minutě a na vyrovnání už nezbyl čas.